TAŞEL GROUP;

        İş hayatım, babam ve iki kardeşimin yanında Zile uzun çarşı esnafı olarak 1960 yılında sıcak demir işleriyle başladı. Uzunca bir zaman sonra kendi işime soğuk inşaat demiri yıkım ve satım şeklinde devam etti. Daha sonra biraz büyük işletmeye dönüşerek Karabük inşaat demiri bayiliğini alarak devam etti. Uzun yıllar özverili bir çalışma sunucu oğullarım ile beraber  ZİLE TAŞEL İNŞ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ firmasını kurdum.  Ardından inşaat demiri ve inşaat malzemeleri olarak 2004  yılına kadar devam etti. Şirketimiz bünyesinde ZİLE TAŞEL hazır beton 2 adet hazır beton santrallari , ZİLE TAŞEL madencilik agrega işletmesi VE Akaryakıt işletmeciği ile devam eden serüvenim, BALIKESİR bölgesinde saatte 200 m3 HAZIR BETON üretimi yapan modern tesisiyle beraber,  POLON’ya Ülke sınırları içinde LİVOW şehrine yatırım ve istihdamlar devam etmektedir.

        Bölgenin önde gelen şirketi olarak  donanımlı son model araç  filosu ve  son teknoloji makina ekipmanarımızla  hizmet vererek ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmekteyiz.

         Şirketimizin arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkeze alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. GROUP ŞİRKETLERİMİZİN TAMAMINDA, 120 üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

           TAŞEL GROUP İNŞAAT SEKTÖRÜNDE  62 YILA YAKLAŞAN TECRÜBESİYLE  markalarının değerini sadece sektöründe değil, Türkiye ölçeğinde de yükseltmeyi hedeflemektedir. Şirket, özellikle inşaat sektöründe lider olma vizyonu ortaya koymaktadır..

        Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli KILMAKTIR.

       Nitelikli personeli, gelişen teknolojiyle hızlı uyumu, kendini sürekli tazeleyen organizasyon yapısı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen süreç yönetimi, TAŞEL GROUP, sektörün önde gelen kuruluşlarından olmasını sağlayan en belirgin özelliğidir.

Paylaş